جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » آزمون EPT » تقویم برگزاری آزمون EPT سال ۹۷
تقویم برگزاری آزمون EPT در سال ۹۷

تقویم برگزاری آزمون EPT سال ۹۷

به گزارش اخبار EPT فست زبان، برنامه زمانی برگزاری آزمون ای پی تی سال ۹۷ توسط سامانه آزمون دانشگاه آزاد اعلام شد.

آزمون زبان دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی، آزمون EPT نام دارد که توسط سامانه آزمون دانشگاه آزاد برگزار می شود. نمره قبولی این آزمون که ۵۰ می باشد برای دانشجویان دکتری این دانشگاه ضروری است و باید حتما در این آزمون شرکت کنند و نمره قبولی را به دانشگاه تحویل دهند.
آزمون EPT در سال ۹۷ نیز توسط سامانه آزمون دانشگاه آزاد برگزار می شود. در زیر می توانید برنامه دقیق برگزاری آزمون ای پی تی را در سال ۹۷ مشاهده کنید.

تقویم برگزاری آزمون EPT در سال ۹۷

بخش های آزمون EPT

آزمون EPT شامل ۱۰۰ سؤال است که از این تعداد، ۲۵ سؤال به واژگان، ۴۰ سؤال مربوط به قسمت گرامر و ساختار جملات، ۲۰ سوال درک مطلب و ۱۵ سؤال به قسمت کلوز تست اختصاص یافته است. مدت پاسخگویی به سؤالات ۱۴۰ دقیقه است.

شاید سوال شما هم باشد: برای آزمون ای پی تی چه منابعی بخوانیم؟!
شاید یکی از مهم ترین دغدغه های داوطلبان آزمون ای پی تی کمبود زمان برای این آزمون است و نیز شاید بهترین راهکار برای حل این مشکل مرور آزمون های اخیر باشد. اما مرور و مطالعه آزمون های ادوار گذشته به تنهایی نمی تواند راه حل این مشکل باشد.

بسته قبولی آزمون EPT استاد مهرداد زنگیه وندی چاپ انتشارات جنگل کوتاه ترین راه قبولی آزمون ای پی تی با رکورد فروش ۲۰ هزار جلد در ۱۵ ماه 

ثبت نام آزمون EPT مرداد ۹۶
حتما بخوانید

کتاب Fast Bank EPT: در کتاب بانک سوالات آزمون ای پی تی تمامی دوره های اخیر آزمون ای پی تی که برگزار شده است تا آخرین آزمون بصورت کامل و با پاسخ کاملا تشریحی و حل تمامی گزینه ها و نیز تحلیل سوالات آماده شده است.
برای خرید کتاب بانک سوالات آزمون EPT استاد مهرداد زنگیه وندی کلیک کنید.

برای آمادگی بخش لغت آزمون ای پی تی ما کتاب لغات Fast Vocab را برای شما آماده کرده ایم. این کتاب شامل لغات کتاب های ۵۰۴ واژه، لغات ضروری تافل و کتاب ۱۱۰۰ واژه می باشد که با تطابق بالای ۹۰ درصد در آزمون های اخیر توانسته به منبعی کامل برای بخش لغات آزمون EPT تبدیل شود.
برای مشاهده درصد تطابق لغات آزمون های ادوار گذشته با کتاب Fast Vocab کلیک کنید.

کتاب گرامر آزمون ای پی تی Fast Grammar نیز شامل تمامی مباحث گرامری آزمون EPT بر اساس منابع اعلام شده سامانه آزمون دانشگاه آزاد (کتاب تافل لانگمن و کتاب TOEFL Grammar Flash) می باشد. در این کتاب مباحث گرامر بصورت کاملا روان و به شیوه ای نکته ای و آزمونی آموزش داده شده است.
 برای دانلود رایگان بخشی از کتاب گرامر جامع آزمون های زبان (Fast Grammar) کلیک کنید.

آزمون تعیین سطح EPT چیست؟
حتما بخوانید

کتاب درک مطلب ای پی تی Fast Reading یکی از منابع منحصر بفرد برای مبحث درک مطلب آزمون EPT می باشد که تاکنون به چاپ رسیده است. این کتاب نیز بر اساس منابع اعلام شده سامانه آزمون دانشگاه آزاد می باشد. در کتاب Fast Reading سعی شده است تمامی مهارت های لازم برای پاسخ به سوالات بخش درک مطلب بصورت درس به درس و با نمونه سوالات ریدینگ آموزش داده شود.
برای دانلود رایگان بخشی از کتاب درک مطلب جامع آزمون‌ های زبان (Fast Reading) کلیک کنید.

منبع: فست زبان

برچسب ها:
دیدگاه ها 0

Leave a Reply

avatar
  مشترک شدن  
اعلام کردن به
بهترین جایگزین کلاس های حضوریاطلاعات بیشتر