جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » آزمون EPT » واژگان احتمالی آزمون EPT آبان ۹۶
واژگان احتمالی آزمون EPT آبان ۹۶

واژگان احتمالی آزمون EPT آبان ۹۶

با بررسی و تجزیه و تحلیل آزمون های EPT ادوار گذشته در گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه وندی (فست زبان) فایل مهم ترین لغاتی را که ممکن است در آزمون EPT نوبت آبان مطرح شوند، را برای شما آماده کرده ایم. لازم به توضیح است که این لغات بر اساس منابع واژگان آزمون EPT تهیه شده و بخشی از کتاب واژگان Fast Vocab می باشد. 
هشدار مهم: این فایل بخشی از کتاب واژگان Fast Vocab می باشد که تالیف استاد مهرداد زنگیه وندی است و در انتشارات جنگل به چاپ رسیده است. هرگونه کپی برداری از محتوای این فایل پیگرد قانونی دارد.

توجه: داوطلبان آزمون EPT حتما این نکته را بخاطر داشته باشند که واژگان این فایل فقط حاصل تجزیه و تحلیل ادوار گذشته آزمون می باشد.

مزایا و معایب کلاس آنلاین ept
حتما بخوانید

در واقع، کتاب Fast Vocab شامل لغات مهم دورۀ دبیرستان، لغات کتاب‌ هایی چون ۵۰۴ واژه، ۴۰۰ لغت ضروری تافل، واژگان ضروری تافل Essential Words for TOEFL و ۱۱۰۰Words You Need to Know است که با استفاده از روش ابداعی و بی‌ نظیر ارایۀ لغات در کنار مترادف‌ های آنها و با وسواسی خاص و به سبکی آکادمیک به ترتیب ساده به دشوار، برای شما عزیزان آماده گردیده است. در این کتاب، پس از تجزیه و تحلیل آزمون‌ های مختلف دکتری، واژگان مهم و پر تست آزمون های زبان دکتری استخراج شد. سپس این لغات را اولویت‌ بندی نموده و نکات تکمیلی را نیز اضافه کردیم.
برای آشنایی بیشتر با کتاب Fast Vocab استاد مهرداد زنگیه وندی و دانلود یک فصل رایگان کتاب کلیک کنید.

دانلود فایل واژگان احتمالی آزمون EPT آبان ۹۶ – کاری از گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه وندی (فست زبان)
لینک دانلود: دانلود مستقیم
منبع: کتاب واژگان Fast Vocab 
فرمت فایل: pdf

دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به
دانلود کتابچه نکات طلایی گرامر - استاد زنگیه وندیدانلود رایگان