جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » سوالات MSRT تشریحی » پاسخ تشریحی سوالات MSRT سال ۹۵
  • fastzaban
  • ۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶
  • ۰۴:۲۷
  • ۶۲۹
سوالات آزمون msrt تشریحی

پاسخ تشریحی سوالات MSRT سال ۹۵

فست زبان: در این مطلب از وبسایت مرجع آزمون MSRT، سوالات سال ۹۵ این آزمون را برای شما آماده کردیم. حتما با ما همراه باشید.

تست: پاسخ تشریحی سوالات MSRT سال ۹۵


پاسخ تشریحی سوالات msrt ۹۵

۱. گزینۀ A.
همانطور که در ابتدای بخش ۹ نیز اشاره شده، بعد از حروف اضافه (اینجا in) بایستی از اسم مصدر (شکل ing دار فعل) استفاده شود. بنابراین، پاسخ گزینۀ A است (بخش ۹ Fast Grammar).

۲. گزینۀ A.
همانطور که پیش‌تر نیز اشاره شد، هر گاه جای خالی بین دو کاما قرار گرفته باشد، در جای خالی 
بایستی یا از جمله‌ وارۀ وصفی یا از حالت کوتاه شدۀ آن (بدل) استفاده شود. در صورت این تست نیز Elizabeth C. Agassiz فاعل و had worked فعل آن است. گزینۀ B نادرست است، زیرا دارای یک فعل اضافی (was) بدون ربط‌ دهنده و فاعل است.

همچنین بین فاعل و فعل از کاما استفاده نمی شود. گزینۀ C هم دارای یک فاعل و فعل (جمله‌ واره) بدون ربط دهندۀ مناسب و نادرست است. در گزینۀ D از ربط دهندۀ درستی استفاده نشده است، زیرا فاعل جاندار است. همچنین، فاعل she نیز اضافی است. پاسخ گزینۀ A است که با جایگذاری آن در صورت تست، یک بدل برای فاعل خواهیم داشت (بخش های ۳ و ۴ Fast Grammar).

سوالات شنیداری Listening آزمون MSRT آبان ۹۸ با پاسخ
حتما بخوانید

۳. گزینۀ B. در صورت تست، فقط یک فاعل داریم. برای تکمیل جمله، در جای خالی به یک فعل نیاز داریم. گزینه A فعل واره است و رد می شود. گزینه C دارای فاعل اضافی they است و رد می شود. گزینه D هم نادرست است، زیرا بعد از فاعل نمی‌توان از ربط دهنده های جمله واره های قیدی (اینجا if) استفاده کرد. پاسخ گزینۀ B است (بخش ۳ کتاب Fast Grammar).

پاسخ تشریحی توسط: استاد مهرداد زنگیه وندی

دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به