جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » سوالات EPT تشریحی » آزمون EPT با پاسخ تشریحی-۶
  • fastzaban
  • ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۶
  • ۰۷:۲۱
  • ۲۷۴
سوالات آزمون EPT با جواب

آزمون EPT با پاسخ تشریحی-۶

فست زبان: در این مطلب از وبسایت مرجع آزمون ای پی تی، سوالات آزمون اسفند ماه ۹۵ را با پاسخ تشریحی برای شما آماده کردیم. حتما با ما همراه باشید.

تست: آزمون‌ EPT اسفند ماه ۹۵ با پاسخ تشریحی
پاسخ تشریحی آزمون EPT ۹۵

۳۸. گزینۀ ۳.
با توجه به نکات مربوط به استفاده از ربط دهنده های دو قسمتی، بدلیل استفاده از or در جمله، در گزینۀ ۳ بجای neither بایستی از either استفاده شود (بخش ۷ کتاب Fast Grammar). در گزینۀ ۱ هم به درستی بعد از فعل وجهی will از شکل سادۀ فعل (spend) استفاده شده است (بخش ۹ کتاب Fast Grammar).

۳۹. گزینۀ ۳.
از آنجا که قید زمان جمله (each day) به کاری که بطور منظم تکرار می شود، اشاره می کند، به زمان حال ساده نیاز داریم. Robert فاعل سوم شخص مفرد است و بعد از آن به فعل مفرد runs نیاز داریم. پاسخ گزینۀ ۳ است (بخش ۹ گرامر جامع آزمون های زبان).

۴۰. گزینۀ ۲.
بعد از intend و همۀ افعال مترادف آن، بایستی از مصدر با «قصد داشتن to» استفاده شود. بنابراین، در گزینۀ ۲، بجای finishing بایستی از finish استفاده شود (بخش ۹ کتاب Fast Grammar).

۴۱. گزینۀ ۱.
بعد از ربط دهندۀ when به جمله واره (فاعل و فعل) نیاز داریم. در نتیجه، کاربرد آن قبل از عبارت اسمی our vacation نادرست است؛ بجای آن می توان از during استفاده کرد «در حین» (بخش ۴,۲ Fast Grammar).

پاسخ تشریحی توسط: استاد مهرداد زنگیه وندی
منبع پاسخ: کتاب گرامر جامع آزمون‌ های زبان (Fast Grammar)

برای دانلود رایگان یک فصل کتاب Fast Reading (درک مطلب جـامع آزمـون‌های زبان) کلیک کنید.
برای دانلود رایگان بخشی از کتاب گرامر جامع آزمون‌های زبان (Fast Grammar) کلیک کنید.
بانک سوالات آزمون‌های EPT ادوار گذشته با پاسخ تشریحی ((Fast Bank (EPT)

 

1000 سوال آزمون EPT با پاسخ تشریحی – بخش چهاردهم
حتما بخوانید
دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به
دوره فشرده حضوری گرامر و ریدینگ استاد زنگیه وندیثبت‌نام با تخفیف ویژه