جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » نرم‌افزار آموزشی » نرم‌افزار لایتنر ۵۰۴ واژه
نرم‌افزار لایتنر ۵۰۴ واژه

نرم‌افزار لایتنر ۵۰۴ واژه

فست زبان: یکی از مهارت‌های لازم برای یادگیری زبان انگلیسی، تقویت دامنه لغات می‌باشد. پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با FastZaban همراه باشید.

بی شک یکی از معروف‌ترین کتاب‌ها در زمینه یادگیری لغات زبان انگلیسی، کتاب ۵۰۴ واژه می‌باشد. این کتاب نیازی به معرفی بیشتر ندارد چرا که یکی از پر فروش‌ترین کتاب‌های زبان انگلیسی است. اما برای آندسته از عزیزانی که این کتاب را مطالعه نکردند همین بس که هر زبان‌ آموزی برای افزایش سطح زبان انگلیسی خود می‌بایست حتما این کتاب را مطالعه کند.
کتاب ۵۰۴ واژه شامل ۴۲ درس (هفته) می‌باشد که با ۱۲ لغت آغاز می‌شود و در ادامه نیز با مثال‌ها و تمرین‌هایی در رابطه با همان لغات درس به پایان می‌رسد.
امروز در این بخش یک نرم‌افزار بسیار کاربردی در رابطه با یادگیری لغات ۵۰۴ واژه برای شما آماده کرده‌ایم.

نرم‌افزار لایتنر ۵۰۴ واژه

شاید اسم جعبه لایتنر به گوشتون خورده باشه. اگر می‌خواهید با روش یادگیری لایتنر بیشتر آشنا شوید، مطلب روش یادگیری لایتنر واقعیت دارد؟ را حتما مطالعه نمایید.
نرم‌افزار لایتنر ۵۰۴ واژه با استفاده از روش یادگیری لایتنر به شما کمک می‌کند تا لغات این کتاب را به حافظه بلند مدت خود بسپارید و برای همیشه بخاطر داشته باشید. نحوه کار نرم‌افزار بدین گونه است که با پرسش روزانه لغات از شما و تکرار آنها در در دوره‌های معین یادگیری و بخاطر سپردن لغات را برای شما بسیار راحت می‌کند. فست آموز پیشنهاد می‌کند حتما این نرم‌افزار را دانلود و نصب کنید. منتظر نظرات ما هستیم.
۷ اپلیکیشن برتر رایگان برای یادگیری زبان + دانلود نسخه‌های پولی
حتما بخوانید

آموزش ۵۰۴ واژه با روش لایتنر

  • نرم‌افزار: آموزش ۵۰۴ واژه با روش لایتنر
  • سیستم عامل: اندورید
  • حجم نرم‌افزار: ۴.۷۴ مگابایت
  • لینک دانلود: دانلود مستقیم
دیدگاه ها 0

Leave a Reply

avatar
  مشترک شدن  
اعلام کردن به
بهترین جایگزین کلاس های حضوریاطلاعات بیشتر