جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » دربارۀ سایت » همکاری در فروش کتاب FastZaban
همکاری در فروش کتاب FastZaban

همکاری در فروش کتاب FastZaban

کسب درآمد از طریق اینترنت امروزه بعنوان یک شغل بسیار کارآمد و البته سودمند در کنار شغل اصلی فرد در نظر گرفته می شود. بله به لطف اینترنت شما می توانید بدون داشتن هیچ محصولی و به دور از هرگونه دانش تخصصی کسب درآمد نامحدود کنید.

سیستم همکاری در فروش چیست؟

سیستم همکاری در فروش یا «Affiliate marketing» یک نوع بازاریابی بر پایه میزان عملکرد می باشد «performance-based marketing» که در آن صاحب تجارت یا بازار خاص به بازاریابان و همکاران خود در ازای خرید مشتریان به آنها پورسانت می پردازد.
در سیستم همکاری در فروش بازاریاب شروع به تبلیغ محصول ارائه شده توسط صاحب تجارت می کند و آن را به مشتری نهایی ارائه می دهد، پس از خرید آن محصول توسط مشتری سود بازاریاب به وی داده می شود.

با ثبت نام در سیستم های همکاری در فروش می توان فروشگاهی داشت، محصول یا محصولاتی داشت که با فروش آنها کسب درآمد نمود با این تفاوت که در این فروش، شما صرفاً معرفی کننده کالا یا خدمات سیستم همکاری در فروش هستید و سایر مراحل توسط سیستم انجام می شود. همکاری در فروش یکی از پرسودترین شیوه های کسب درآمد از اینترنت لقب گرفته است و حقیقتاً این لقب شایسته آن است. از طریق همکاری در فروش بدون نیاز به هیچ سرمایه ای می توانید برای خود تجارتی راه اندازی نمایید که حتی بدون حضور شما نیز سود دهی دارد و می توانید از طریق آن درآمدی مناسب داشته باشید.

سیستم همکاری در فروش کتاب فست زبان

اگر صاحب سایت یا وبلاگ پربازدیدی هستید و یا کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام پرکاربری دارید، هم اکنون می توانید با ثبت نام در سیستم همکاری در فروش کتاب فست زبان کسب درآمد بینهایت کنید…
فروشگاه کتاب FastZaban شرایطی را برای تمامی کسانی که می خواهند کسب درآمد اینترنتی داشته باشند، فراهم کرده تا بتوانند با بازاریابی کتاب های ما کسب درآمد کنند.
برای ثبت نام در سیستم همکاری در فروش کتاب FastZaban ابتدا از منوی همکاری در فروش، بخش ثبت نام بازارایابی، ثبت نام خود را انجام دهید یا فرم زیر را تکمیل نمایید و کسب درآمد بینهایت داشته باشید.

ثبت نام همکاری در فروش فست زبان

کتاب های موجود در فروشگاه FastZaban در حال حاضر جزو پرفروش ترین و شناخته شده ترین منابع آزمون های زبان در ایران هستند در نتیجه شما کار سختی برای فروش ندارید و مطمینا می توانند فروش بالایی را نیز برای شما به همراه داشته باشند. لازم به توضیح است هیچ محدودیتی در کسب درآمد سیستم همکاری در فروش کتاب فست زبان وجود ندارد و شما می توانید از درآمد میلیونی خود لذت ببرید.
پورسانت بازاریابی تمامی محصولات نیز در حال حاضر ۱۲ درصد از قیمت فروش محصول است که بالاترین درصد ممکن در بین سیستم های مشابه است.
همچنین محدودیتی در تعداد و سقف تسویه حساب مبالغ بازاریابی وجود ندارد و مبالغ حساب شما در هر ساعتی از شبانه روز بصورت شبا برای شما واریز می شود.

سیستم همکاری در فروش کتاب بوکیاتو

فروشگاه کتاب بوکیاتو یکی از نخستین مارکت های تخصصی فروش کتاب می باشد که در کشور راه اندازی شده است. در سیستم همکاری در فروش بوکیاتو شما بعنوان معرف محصول، از هر فروشی که توسط لینک های تبلیغ شده شما صورت بگیرد درصدی را بعنوان پورسانت دریافت می کنید. در مارکت پلیس BookiaTo شما ابتدا بعنوان بازاریاب ثبت نام می کنید و سپس با ورود به پنل مخصوص بازاریابی بوکیاتو لینک منحصر بفرد محصولات را دریافت و بازاریابی می کنید و برای هر فروش پورسانت تخصیص یافته را دریافت می کنید.
در سیستم همکاری در فروش مارکت بوکیاتو شما نیازی به داشتن هیچگونه امکاناتی ندارید و فقط کافیست لینک محصولات را به دوستان خود معرفی کنید، سپس اگر آنها بر روی لینک منحصر بفرد شما کلیک کنند و خریدی انجام دهند، سیستم بازاریابی بوکیاتو لینک شما را شناسایی کرده و پورسانت فروش آن محصول را بلافاصله در حساب بازاریابی شما لحاظ خواهد کرد. همچنین ارجاع هایی که از سمت شما انجام می شوند تا ۱۰ روز فعال هستند و کاربر معرفی شده شما اگر تا یک هفته اقدام به خرید نماید، آن خرید با لینک شما شناسایی شده و پورسانت شما لحاظ خواهد شد.
در سیستم بازاریابی بوکیاتو شما محدودیتی برای کسب درآمد ندارید و می توانید بصورت نامحدود و در هر زمانی از شبانه روز درآمد کسب کنید، پس به درآمدهایی میلیونی فکر کنید! برای اطلاع از شرایط و ثبت نام در سیستم همکاری در فروش کتاب بوکیاتو بر روی لینک زیر کلیک کنید.
راهنمای کامل ثبت نام در سیستم همکاری در فروش کتاب بوکیاتو
بی صبرانه منتظر همکاری با شما هستیم…
در صورت هرگونه پرسش به ایدی تلگرامی FastZaban_Admin پیام بدهید. 

امیدواریم که با هم روزهای خوبی را بسازیم…

راه‌های ارتباطی با ما
ایمیل: FastZaban1@gmail.com
تلگرام: FastZaban_Admin@

با آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان

اپلیکیشن فست زبان - نسخه اندروید
حتما بخوانید
دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به
نمونه سوالات آزمون ept دانشگاه آزاد رایگاناطلاعات بیشتر