جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » اخبار آزمون دکتری » زمان دقیق برگزاری کنکور دکتری ۹۹ + دفترچه
زمان دقیق برگزاری کنکور دکتری 99 + دفترچه

زمان دقیق برگزاری کنکور دکتری ۹۹ + دفترچه

فست زبان: زمان ثبت نام و دفترچه رشته ها و مواد امتحانی کنکور دکتری ۹۹ اعلام شد. در اولین جدول برنامه زمانی و تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون‌های سراسری سال ۹۹، زمان برگزاری کنکور دکتری ۹۹ در روز دوم اسفند ماه اعلام شده بود اما در حال حاضر این زمان تغییر کرده و به ۹ اسفند ماه موکول شده است.

علت تغییر تاریخ برگزاری دکتری ۹۹

براساس این گزارش، علت تغییر زمان برگزاری آزمون دکتری، برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ است. بنابراین تاریخ برگزاری آزمون دکتری سال ۱۳۹۹ جمعه ۹ اسفند ۹۸ است، ثبت نام برای آزمون دکتری تخصصی سال ۹۹ نیز از ۶ آذر آغاز می شود و تا ۱۲ آذر ۹۸ ادامه دارد.

دانلود دفترچه جدول رشته ها و مواد امتحانی آزمون ورودی نیمه متمرکز دوره های دکتری (Ph.d) سال ۱۳۹۹

سوالات متداول

۱. آیا زمان ثبت آزمون دکتری ۹۹ دو دانشگاه سراسری و آزاد یکی است؟

بله امسال هم همانند سال گذشته ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت یکپارچه و توسط سازمان سنجش صورت می پذیرد.

۲. امکان ثبت نام همزمان برای پذیرش با آزمون و بدون آزمون در مقطع دکتری دانشگاه های سراسری وجود دارد؟

بله داوطلبان شرکت در آزمون دکتری می توانند همزمان برای ثبت نام دکتری استعداد درخشان دانشگاه هایی که ظرفیت پذیرش بدون کنکور دارند نیز اقدام کنند.

۳. در چه زمانی لینک پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری ۹۹ فعال خواهد شد؟

سازمان سنجش همزمان با آغاز فرآیند ثبت نام کنکور دکتری در سال ۹۹ (نیمه اول آذر ماه) لینک خرید کارت اعتباری ثبت نام این آزمون را از طریق سایت sanjesh.org در اختیار داوطلبان قرار می دهد.

منابع این مطلب: موج نیوز

منابع آزمون دستیاری دندانپزشکی ۹۷
حتما بخوانید

منبع: فست زبان

برچسب ها:
دیدگاه ها 0

Leave a Reply

avatar
  مشترک شدن  
اعلام کردن به
بهترین جایگزین کلاس های حضوریاطلاعات بیشتر