جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » نرم‌افزار آموزشی » دانلود نرم افزار آموزشی ۱۱۰۰ واژه آزمون آیلتس
نرم افزار آموزشی ۱۱۰۰ واژه آزمون آیلتس

دانلود نرم افزار آموزشی ۱۱۰۰ واژه آزمون آیلتس

فست زبان: در این مطلب از مرجع نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی، نرم‌افزار آموزش ۱۱۰۰ لغت IELTS را برای شما آماده کردیم. حتما با ما همراه باشید.
این مجموعه که شامل ۱۱۰۰ لغت ضروری برای آزمون IELTS است، یک نرم‌افزار بسیار کاربردی برای داوطلبان است. همچنین این نرم‌افزار دارای آزمون‌هایی است که بسیار دقیق و کاربردی هستند. آزمون‌ها برپایه یادگیری این ۱۱۰۰ لغت است. در پایان هر آزمون، نرم‌افزار به شما نتیجه دقیقی را ارایه می کند. شما با هر آزمون می توانید سطح و نمره آزمون آیلتس خود را تخمین بزنید.
این نرم‌افزار یکی از بهترین ابزارهای مناسب و کم حجم برای محک زدن دانش زبان انگلیسی شما می باشد. آزمون های موجود در این نرم‌افزار برای یک شخص با دانش متوسط زبان در حدود ۴۰ دقیقه به طول می‌انجامد. کار با این نرم‌افزار بسیار ساده است.

راهنمای نصب نرم‌افزار آموزش ۱۱۰۰ لغت IELTS

ابتدا نرم‌افزار را از قسمت پایین دانلود نمایید و سپس بر روی رایانه خود اجرا و نصب نمایید. درصورت هر گونه پرسش در قسمت نظرات اعلام فرمایید.
دانلود نسخه کامل دیکشنری لانگمن اندروید
حتما بخوانید

نرم‌افزار آموزش ۱۱۰۰ لغت IELTS

  • نرم افزار: نرم‌افزار آموزش ۱۱۰۰ لغت IELTS 
  • سیستم عامل: ویندوز
  • حجم فایل: ۳.۸۷ مگابایت
  •  لینک دانلود: دانلود مستقیم
دانلود نسخه کامل نرم افزار آموزش زبان Duolingo - رایگان
حتما بخوانید
دیدگاه ها 0

Leave a Reply

avatar
  مشترک شدن  
اعلام کردن به
بهترین جایگزین کلاس های حضوریاطلاعات بیشتر