جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » آزمون MHLE » جدول زمان برگزاری آزمون MHLE سال ۹۹ – برگزاری بصورت اینترنتی و کاغذی

جدول زمان برگزاری آزمون MHLE سال ۹۹ – برگزاری بصورت اینترنتی و کاغذی

فست زبان: تقویم جدید برگزاری آزمون زبان MHLE برای سال ۹۹ منتشر شد. توضیحات بیشتر را می توانید در ادامه مطلب مطالعه نمایید.

بالاخره آزمون MHLE در سال ۹۹ برگزار خواهد شد

براساس برنامه زمانی جدید آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) در سال ۹۹، تعداد ۳ آزمون دیگر در روزهای ۱۰ مهر، ۲۰ آذر و ۱۶ بهمن ۹۹ برگزار خواهد شد. با توجه به افزوده شدن حوزه های جدید، این داوطلبان در صورت تمایل می توانند در بازه های زمانی اعلام شده در جدول (همزمان با ثبت نام داوطلبان جدید) به سایت مراجعه و در صورت وجود ظرفیت، محل برگزاری آزمون خود را تغییر دهند (پیوند Edit Registration Form) در غیر این صورت، نیاز به اقدامی ندارند.

برنامه جدید این آزمون در سال ۱۳۹۹ به شرح جدول زیر است:

تاریخ برگزاریآغاز توزیع کارت ورود به جلسهپایان ثبت نام و ویرایشآغاز ثبت نام و ویرایشدوره آزمون
۱۰ مهرماه ۹۹ ۸ مهرماه ۹۹۲ مهرماه ۹۹۲۴ شهریورماه ۹۹ دوره ۵۸
۲۰ آذرماه ۹۹ ۱۸ آذرماه ۹۹۱۲ آذرماه ۹۹۱۸ آبان ماه ۹۹دوره ۵۹
۱۶ بهمن ماه ۹۹ ۱۴ بهمن ماه ۹۹۸ بهمن ماه ۹۹۱۴ دی ماه ۹۹ دوره ۶۰

دانلود فایل pdf جدول زمانی آزمون

 

اجباری شدن مدرک آزمون MHLE برای کنکور کارشناسی ارشد بهداشت؟!
حتما بخوانید

 

نکات مهم در رابطه با شرکت در آزمون MHLE

مرکز سنجش آموزش پزشکی نکات مهمی را درباره دوره های ۵۷ و ۵۸ اعلام کرده است.

آزمون های دوره های ۵۷ و ۵۸ که به دلیل شیوع بیماری کرونا به تعویق افتاده بود، به همان ترتیب و با عنوان دوره های ۵۷ و ۵۸ در تاریخ های اعلام شده در جدول برگزار خواهند شد.

افرادی که پیشتر در دوره های ۵۷ و یا ۵۸ ثبت نام کرده اند، نیازی به ثبت نام دوباره ندارند و با همان کد ثبت نام قبلی متعلق به هر دوره، می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه، شرکت در آزمون و دریافت کارنامه اقدام کنند.

با توجه به افزوده شدن حوزه های جدید، این داوطلبان در صورت تمایل می توانند در بازه های زمانی اعلام شده در جدول (همزمان با ثبت نام داوطلبان جدید) به سایت مراجعه و در صورت وجود ظرفیت، محل برگزاری آزمون خود را تغییر دهند (پیوند Edit Registration Form) در غیر این صورت، نیاز به اقدامی ندارند.

نشانی دقیق مکان برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه درج می شود.

تاریخ های در نظر گرفته شده برای پایان ثبت نام، قطعی نیست و در صورت تکمیل ظرفیت یک حوزه، ثبت نام برای آن حوزه زودتر از تاریخ های اعلام شده در جدول، متوقف خواهد شد.

برای ورود به جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی (یا شناسنامه) الزامی است و همراه نداشتن هریک از این مدارک، موجب محرومیت از ورود به جلسه و شرکت در آزمون می شود.

در ادامه لینک مطالب مفید فست زبان برای شرکت در آزمون زبان MHLE برای شما آورده شده است. 

 

 

برای خرید بسته کامل آزمون MHLE وزارت بهداشت با ارسال رایگان کلیک کنید.

نظرات خود را در رابطه با این آزمون با ما در میان گذارید.

دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به
آموزش ویدیویی لغات 504 بصورت کاملتوضیحات بیشتر