جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » اخبار آزمون دکتری » تاریخ ثبت نام آزمون دکتری ۹۹
زمان دقیق برگزاری کنکور دکتری 99 + دفترچه
کنکور دکتری سال ۹۹ در روز جمعه ۹ اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

تاریخ ثبت نام آزمون دکتری ۹۹

فست زبان: طبق آخرین اطلاعیه سازمان سنجش، ثبت نام آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه‌ متمرکز Ph.D) سال ۱۳۹۹ از روز چهارشنبه ششم آذر ماه از طریق سایت www.sanjesh.org آغاز خواهد شد.

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاریخ ثبت ‌نام آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه‌ متمرکز Ph.D) سال ۱۳۹۹

بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه متمرکز Ph.D) سال ۱۳۹۹ می رساند که ثبت‌ نام برای شرکت در آزمون مذکور منحصرا بصورت اینترنتی از روز چهار‌شنبه مورخ ۹۸/۰۹/۰۶ آغاز و در روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۹/۱۲ پایان می پذیرد. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌ نام به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌ نام و شرکت در آزمون مذکور اقدام نمایند. لازم به توضیح است اطلاعیه تکمیلی این سازمان در خصوص ثبت‌ نام در روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۹/۰۵ از طریق پایگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان منتشر خواهد شد.

دانلود دفترچه جدول رشته ها و مواد امتحانی آزمون ورودی نیمه متمرکز دوره های دکتری (Ph.d) سال ۱۳۹۹

تاریخ برگزاری کنکور دکتری ۹۹

تاریخ برگزاری آزمون دکتری سال ۱۳۹۹ جمعه ۹ اسفند ۹۸ است.

منبع: سازمان سنجش

برچسب ها:
دیدگاه ها 0

Leave a Reply

avatar
  مشترک شدن  
اعلام کردن به
محل قرار گیری تبلیغات
محل قرار گیری تبلیغات
اپلیکیشن موبایلی سایت فست زبان منتشر شددانلود

استفاده ساده و سریع از مطالب سایت در اپلیکیشن فست زبان