جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/01/fastzaban-logo.png" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/01/fastzaban-logo.png' ]
خانه » اخبار آزمون‌های تخصصی » افزایش حد نصاب نمره مشروطی و قبولی آزمون MHLE وزارت بهداشت
افزایش حدنصاب نمره قبولی mhle

افزایش حد نصاب نمره مشروطی و قبولی آزمون MHLE وزارت بهداشت

به گزارش اخبار فست زبان، طبق اطلاعیه جدید سامانه مرکز آزمون سنجش پزشکی به نشانی http://sanjeshp.ir/ حد نصاب نمره آزمون زبان انگلیسی دکتری در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ و ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به شرح زیر تغییر کرد:

بر اساس مصوبه شصت و هشتمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی (۱۳۹۶/۱۱/۱) و ابلاغ دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، حد نصاب نمره زبان انگلیسی در آزمون ورودی مقطع دکتری تخصصی Ph.D  رشته های علوم پزشکی برای سال های تحصیلی ۱۳۹۹-۱۳۹۸ و ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به شرح جدول زیر تعیین شده است:

افزایش حدنصاب نمره قبولی mhle
همانطور که در تصویر بالا ملاحظه می‌کنید نمره مورد قبول آزمون MHLE از سال آینده کسب نمره ۵۵ خواهد بود و همچنین با نمره ۴۹ می توانید بصورت مشروط قبول شوید. البته این نمره از سال ۹۹ به ترتیب به ۶۰ و ۵۴ افزایش خواهد یافت.
نمرات مورد پذیرش دیگر آزمون هایی که دانشجویان دکتری دانشگاه های وزارت بهداشت می توانند ارائه کنند نیز در جدول بالا قابل مشاهده است.

۰/۵ (۰ Reviews)
برچسب ها:
دیدگاه ها 0

Leave a Reply

avatar
  مشترک شدن  
اعلام کردن به
محل قرار گیری تبلیغات
محل قرار گیری تبلیغات
۳0 درصد تخفیف کتاب فروشگاه فست زباناطلاعات بیشتر

تا ۳۵ درصد تخفیف ویژه فست زبان

Days
Hours
Minutes
Seconds

عجله کنید و فرصت را از دست ندهید

  • 35 درصد تخفیف فیلم آموزشی
  • 30 درصد تخفیف گرامر لایت
  • 30 درصد تخفیف واژگان جامع
  • 30 بانک سوالات EPT