جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » اخبار آزمون‌های تخصصی » افزایش حد نصاب نمره مشروطی و قبولی آزمون MHLE وزارت بهداشت
  • fastzaban
  • ۳۱ شهریور, ۱۳۹۷
  • ۱۳:۲۰
  • ۸۲۹
افزایش حدنصاب نمره قبولی mhle

افزایش حد نصاب نمره مشروطی و قبولی آزمون MHLE وزارت بهداشت

به گزارش اخبار فست زبان، طبق اطلاعیه جدید سامانه مرکز آزمون سنجش پزشکی به نشانی http://sanjeshp.ir/ حد نصاب نمره آزمون زبان انگلیسی دکتری در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ و ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به شرح زیر تغییر کرد:

بر اساس مصوبه شصت و هشتمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی (1396/۱۱/۱) و ابلاغ دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، حد نصاب نمره زبان انگلیسی در آزمون ورودی مقطع دکتری تخصصی Ph.D  رشته های علوم پزشکی برای سال های تحصیلی ۱۳۹۹-۱۳۹۸ و ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به شرح جدول زیر تعیین شده است:

افزایش حدنصاب نمره قبولی mhle
همانطور که در تصویر بالا ملاحظه می‌کنید نمره مورد قبول آزمون MHLE از سال آینده کسب نمره ۵۵ خواهد بود و همچنین با نمره ۴۹ می توانید بصورت مشروط قبول شوید. البته این نمره از سال ۹۹ به ترتیب به ۶۰ و ۵۴ افزایش خواهد یافت.
نمرات مورد پذیرش دیگر آزمون هایی که دانشجویان دکتری دانشگاه های وزارت بهداشت می توانند ارائه کنند نیز در جدول بالا قابل مشاهده است.

برچسب ها:
دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به
دوره فشرده حضوری گرامر و ریدینگ استاد زنگیه وندیثبت‌نام با تخفیف ویژه