جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/01/fastzaban-logo.png" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/01/fastzaban-logo.png' ]
خانه » آزمون UTEPT » آزمون زبان دانشگاه تهران شهریور ۹۸
آزمون زبان دانشگاه تهران شهریور ۹۸

آزمون زبان دانشگاه تهران شهریور ۹۸

فست زبان: بنابر اعلام سامانه برگزاری آزمون زبان دانشگاه تهران، آزمون نوبت شهریور ماه در تاریخ ۸م شهریورماه برگزار خواهد شد. ثبت نام آزمون نیز از ۱۱ مرداد ماه آغاز خواهد شد.

آزمون زبان دانشگاه تهران

دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه تهران بایستی در آزمون زبان این دانشگاه که بصورت اختصار آزمون UTEPT نامیده می شود شرکت کنند و نمره قبولی در آن را به دانشگاه ارایه کنند. این آزمون ۱۰۰ سوال چهار گزینه‌ای از مباحث گرامر، واژگان و درک مطلب زبان انگلیسی می باشد که در سطح آزمون های تافل برگزار می شود. 

آزمون UTEPT شهریور ۹۸

طبق اطلاعیه سامانه برگزاری آزمون UTEPT، تاریخ آزمون بعدی ۸ شهریورماه ۱۳۹۸ می باشد که ثبت نام آن از روز جمعه ۱۱ مرداد ماه ۹۸ آغاز و تا روز سه شنبه ۲۵ مرداد ماه ۹۸ ادامه خواهد داشت. همچنین نتایج این آزمون ۱۸ شهریور ماه اعلام خواهد شد.

 

حتما نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با آزمون تافل دانشگاه تهران (UTEPT) در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید و همچنین برای اطلاع از آخرین مقالات آموزشی با کلیک بر روی دکمه زیر در خبرنامه ایمیلی فست زبان عضو شوید.

عضویت در خبرنامه فست زبان

چقدر این مطلب را می‌پسندید؟

اعلام نتایج آزمون تولیمو دوره ۱۲۸
حتما بخوانید
۵/۵ (۱ Review)
دیدگاه ها 0

Leave a Reply

avatar
  مشترک شدن  
اعلام کردن به
محل قرار گیری تبلیغات
محل قرار گیری تبلیغات
۳0 درصد تخفیف کتاب فروشگاه فست زباناطلاعات بیشتر

تا ۳۵ درصد تخفیف ویژه فست زبان

Days
Hours
Minutes
Seconds

عجله کنید و فرصت را از دست ندهید

  • 35 درصد تخفیف فیلم آموزشی
  • 30 درصد تخفیف گرامر لایت
  • 30 درصد تخفیف واژگان جامع
  • 30 بانک سوالات EPT