جدید ترین عناوین خبری امروز
[custom-login-form btn_close="true" logo_src="https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg" btn_register_class="btn_show_registerForm"] کاربر جدید هستم! [/custom-login-form][custom-register-form btn_close='true' logo_src='https://fastzaban.com/wp-content/uploads/2019/12/fastzaban-logo-98.jpg' ]
خانه » آزمون UTEPT » آزمون زبان دانشگاه تهران شهریور ۹۸
  • fastzaban
  • ۵ شهریور, ۱۳۹۸
  • ۱۱:۲۹
  • ۵۲۹
آزمون زبان دانشگاه تهران شهریور ۹۸

آزمون زبان دانشگاه تهران شهریور ۹۸

فست زبان: بنابر اعلام سامانه برگزاری آزمون زبان دانشگاه تهران، آزمون نوبت شهریور ماه در تاریخ ۸م شهریورماه برگزار خواهد شد. ثبت نام آزمون نیز از ۱۱ مرداد ماه آغاز خواهد شد.

آزمون زبان دانشگاه تهران

دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه تهران بایستی در آزمون زبان این دانشگاه که بصورت اختصار آزمون UTEPT نامیده می شود شرکت کنند و نمره قبولی در آن را به دانشگاه ارایه کنند. این آزمون 100 سوال چهار گزینه‌ای از مباحث گرامر، واژگان و درک مطلب زبان انگلیسی می باشد که در سطح آزمون های تافل برگزار می شود. 

آزمون UTEPT شهریور ۹۸

طبق اطلاعیه سامانه برگزاری آزمون UTEPT، تاریخ آزمون بعدی 8 شهریورماه 1398 می باشد که ثبت نام آن از روز جمعه 11 مرداد ماه 98 آغاز و تا روز سه شنبه 25 مرداد ماه 98 ادامه خواهد داشت. همچنین نتایج این آزمون ۱۸ شهریور ماه اعلام خواهد شد.

کارت ورود به جلسه آزمون

جهت دریافت کارت آزمون از تاریخ 1 شهریور تا روز آزمون وارد سایت مرکز آزمون شده و پس از قسمت ورود به سامانه نام کاربری که همان آدرس کامل ایمیل شماست و پسوردتان را وارد کرده و وارد صفحه شخصی شده و سپس از قسمت دریافت کارت می توانید کارت ورود به جلسه خود را پرینت بگیرید.

اعلام نتایج آزمون

به اطلاع می رساند نتایج آزمون UTEPT تاریخ 8 شهریور 98 از ساعت 12 شب 18 شهریور به بعد اعلام و قابل مشاهده می باشد. 

 

حتما نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با آزمون تافل دانشگاه تهران (UTEPT) در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید و همچنین برای اطلاع از آخرین مقالات آموزشی با کلیک بر روی دکمه زیر در خبرنامه ایمیلی فست زبان عضو شوید.

[newsletter_button id=1 label=”عضویت در خبرنامه فست زبان” showcount=”true”]

تقویم برگزاری آزمون EPT سال ۹۷
حتما بخوانید

چقدر این مطلب را می‌پسندید؟

دیدگاه ها 0

Leave a Reply

  مشترک شدن  
اعلام کردن به
کلاس حل تست آزمون EPT استاد زنگیه وندیبرای ثبت نام کلیک کنید