جستجو در سایت

پست الکترونیکی ما:  

ثبت‌نام
پاسخ تشریحی + ویدویی آموزشی آزمون EPT آذرماه ۹۵
دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT آذرماه ۹۵
انجمن تخصصی آزمون‌های زبان

شهریه کارشناسی ارشد و دکتری افزایش نمی‌یابد. با فست نیوز همراه باشید.


حسنی با اشاره به برنامه دانشگاه پیام نور برای ایجاد انگیزه در کارمندان، گفت: درصدد هستیم با اجازه دولت نیمی از کارمندان قراردادی را پیمانی کنیم. همچنین آموزش ضمن خدمت به آنها ارائه دهیم. هم‌چنین شهریه در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد افزایش نخواهد یافت و در مقطع کارشناسی افزایش شهریه خواهیم داشت.
وی با اشاره به اینکه ۴۰۰۰ هیات علمی و ۱۲ هزار کارمند در سطح کشور مشغول به ارائه خدمت در واحدهای این دانشگاه‌ هستند، گفت: از چهار هزار هیات علمی ۸۰۰ نفر آنها دانشیار یا استاد تمام هستند (۵۰ درصد استادیار، ۵۰ درصد مربی) و درصدد هستیم این هرم را به سمت ۸۰ درصد دانشیار به ۲۰ درصد مربی ببریم.
حسنی با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور واحد اصفهان دومین استان در سطح کشور به لحاظ کیفیت کار دانشجو است، اضافه کرد: ۵۰ هزار دانشجوی فعال در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند و اصلاً ریزش دانشجو نداشته‌ایم.
وی با بیان اینکه در سال گذشته ۴۳ درصد افزایش جذب دانشجو داشته‌ایم، تصریح کرد: سهمیه کشوری دانشگاه پیام نور برای واحد اصفهان هشت میلیارد تومان و برای دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان هفت میلیارد تومان است و هیچ مشکلی در خصوص اعتبار تخصیص یافته نداشته‌ایم.
معاون اداری مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان به لحاظ کیفی از جایگاه خاصی برخوردار است، گفت: این مرکز در مسابقات سراسری در کشور حائز رتبه اول و دوم شد.
حسنی ادامه داد: ۳۲۰ هیات علمی در سطح استان فعال هستند که از این تعداد ۲۰ دانشیار و استاد تمام و ۱۲۳ استادیار هستند. پنج هزار مترمربع فضا در حال ساخت در استان داریم، درصدد هستیم سرانه هر دانشجو را از فضای آموزشی به سه مترمربع افزایش دهیم.
معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور با بیان اینکه در خصوص سالن ورزشی در سطح کشور مشکلی نداریم، اضافه کرد: در این خصوص ۲۲۰ سالن ورزشی در سطح کشور وجود دارد. همچنین ۲۸ سالن ورزشی را در دهه فجر امسال افتتاح خواهیم کرد.
آخرین اخبار فست نیوز در تلگرام
کانال اخبار داشنگاه پیام نور
منبع این خبر: مهر
آخرین اخبار فست نیوز
پاسخ تشریحی آزمون EPT دی ماه ۹۵
پذیرش امریه وزارت علومفروم تخصصی آزمون های زبان

| قالب رایگان جوملا | ترمیم مو | کفسابی | خرید اپل ایدی | خرید vpn | درب اتوماتیک | طراحی سایت | فن کویل | تعمیرات صندلی اداری

عضویت در باشگاه دانش‌آموختگان FastZaban