***دوره 3 روزه آزمون های MHLE ،MSRT ،EPT - تهران***
اطلاعات بیشتر
Toggle Bar
تیر 09, 1396 - 328 بازدید

پاسخ تشریحی ای پی تی خرداد ۹۶

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در این قسمت قصد داریم سوالات آزمون‌های تخصصی زبان اعم از EPT، آزمون MSRT، آزمون MHLE و درس زبان کنکورهای سراسری، ارشد و دکتری را با پاسخ کاملا تشریحی و ارایه نکات منحصر بفرد برای پاسخگویی هر چه بهتر به سوالات،‌ بصورت تدریجی قرار دهیم.
حتما این بخش را دنبال کنید چون همیشه در حال بروزرسانی می باشد.


تست: آزمون‌ EPT خرداد ماه ۹۶ با پاسخ تشریحی
پاسخ تشریحی ای پی تی خرداد ۹۶

٣٠. پاسخ گزینۀ ١ است.
در قسمت بین دو کاما از یک جمله ‌وارۀ وصفی برای توصیف اسم wheat «گندم» استفاده شده که which ضمیر موصولی و همزمان فاعل جمله‌واره است. forms هم فعل مفرد جمله‌ واره است. it بایستی حذف شود، زیرا ضمیر موصولی which در حالت فاعلی قرار دارد (خودِ اسم wheat مرجع و فاعل اصلی فعل forms است) و نیازی به آوردن فاعل اضافی it نیست (بخش ٤، درس ٤  Fast Grammar ویرایش دوم).

٣٥. پاسخ گزینۀ ٤ است.
مرجع صفت مِلکی مفرد its در گزینۀ ٤، اسم جمع species «گونه‌ها» است؛ بنابراین، بجای its بایستی از their استفاده شود. دقت کنید که species دارای شکل مفرد و جمع یکسان است (صفحۀ ٢ کتاب)؛ ولی به دلیل استفاده از کمیت‌سنج some «تعدادی» قبل از آن، متوجه می‌شویم که در اینجا شکل جمع species را داریم (صفحۀ ۱۳۹، بخش ١٢ Fast Grammar ویرایش دوم).

مشاهده ویدیوی پاسخ تشریحی آزمون ای پی تی خرداد ۹۶ (رایگان)


۴۶. پاسخ گزینۀ ٢ است.
نکتۀ این تست در کاربرد زمان‌های گذشتۀ ساده و گذشتۀ کامل با یکدیگر است. در قسمت دوم جمله از زمان گذشتۀ put استفـاده شده؛ پس، در جمـله‌وارۀ اول بایستی از زمان گذشتـۀ کامـل (مجهـولی) had been fed استفاده شود (صفحۀ ١١٣، بخش ۹ Fast Grammar ویرایش دوم).
دقت کنید که فعل put در زمان‌های حال و گذشته دارای شکل یکسانی است؛ در اینجا، put بصورت زمان حال ساده بکار نرفته؛ زیرا اگر این چنین بود، بایستی بعد از فاعل سوم شخص mother از puts استفاده می‌شد.
ترجمۀ جمله: «بعد از اینکه به بچه‌ها غذا داده شد، مادرشان آنها را مستقیماً در رختخواب قرار داد (خواباند).»

۵۴
. پاسخ گزینۀ ٤ است.
با یک جملۀ پیچیده مواجهیم؛ دو جمله‌واره داریم که از ربط‌دهندۀ وصفی that برای اتصال آنها استفاده شده است (بعد از اسم products از یک جمله‌وارۀ وصفی برای توصیف آن استفاده شده). forests فاعل جمله‌وارۀ اول و are فعل آن است. در جمله‌وارۀ دوم نیز that همزمان ربط‌دهنده و فاعل است؛ ولی بعد از آن از فعل استفاده نشده و contribution یک اسم با پسوند اسم ساز -tion است. بجای contribution بایستی از فعل contribute «تأثیر داشتن (در)» استفاده شود (بخش ٤، درس ٤ Fast Grammar ویرایش دوم).

همچنین در انجمن فست زبان شما عزیزان می‌توانید هر سوالی در رابطه به این آزمون و یا منابع، آموزش مطالب و نکات آزمون ای پی تی دارید را مطرح نمایید و بصورت مستقیم و در کمتر از چند ساعت پاسخ خود را توسط کارشناسان ما دریافت نمایید.
با فست زبان سریع‌تر راه موفقیت را طی کنید...
جالب است بدانید که در کانال تلگرامی FastZaban سوالات ادوار گذشته آزمون ای پی تی با پاسخ تشریحی و تحلیل سوالات بصورت رایگان ارائه می‌شوند. برای عضویت در کانال فست زبان کلیک کنید.
دانلود بانک سوالات آزمون‌های EPT ادوار گذشته با پاسخ تشریحی (Fast Bank (EPT
برای دانلود رایگان بخشی از کتاب گرامر جامع آزمون‌های زبان (Fast Grammar) ویرایش دوم کلیک کنید.
برای دانلود رایگان یک فصل کتاب Fast Reading (درک مطلب جـامع آزمـون‌های زبان) کلیک کنید.

Uncategorised

امتیاز این مطلب: 100% - 3 votes

پاسخ تشریحی ای پی تی خرداد ۹۶

Book rating: 100 out of 100 with 3 ratings

موارد مرتبط

نظر دادن

درباره فست زبان

    • وبسایت تخصصی FastZaban بعنوان بزرگترین مرجع آزمون‌های تخصصی زبان با هدف ارائه برترین و جدیدترین منابع و متدهای کسب موفقیت در آزمون‌های تخصصی زبان راه‌اندازی شده است.
    • کرمانشاه - بلوار طاق‌بستان
    • کانال آموزشی: Telegram.me/FastZaban
    • این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید
logo-samandehi
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…
×
بسته قبولی آزمون ای پی تی تا تیر ۹۶