جستجو در سایت

پست الکترونیکی ما:  

ثبت‌نام
پاسخ تشریحی + ویدویی آموزشی آزمون EPT آذرماه ۹۵
دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT آذرماه ۹۵
انجمن تخصصی آزمون‌های زبان

کتاب گرامر جامع آزمون‌های زبان Fast Grammar

کتاب Fast Grammar با هدف آماده ساختن داوطلبان برای بخش گرامر آزمون‌های MHLE ،EPT ،MSRT، تولیمو، تافل، آیلتس و آزمون کارشناسی ارشد و دکتری رشته‌های مختلف نگاشته شده است. همچنین، در این کتاب تلاش شده از اشاره به مباحث گرامری کم‌اهمیت خودداری شود و از زبانی ساده و شفاف برای توضیح مباحث استفاده شود. در این کتاب تلاش شده تا با تشریح مهارت‌های گرامری مطرح‌شده در کتاب تافل لانگمن و افزودن توضیحات و نکات تکمیلی و ارایۀ پاسخ تشریحی برای همۀ تست‌ها به زبانی بسیار ساده به داوطلبان گرامی کمک شود و دغدغۀ یادگیری گرامر در بین آنها تا حد زیادی مرتفع گردد.
برای دانلود رایگان یک فصل از کتاب Fast Grammar کلیک کنید.
برای خرید با ۲۰ درصد تخفیف کلیک کنید.

کتاب گرامر جامع آزمون‌های زبان

کتاب درک مطلب جامع آزمون‌های زبان Fast Reading

کتاب  Fast Reading کوششی است جهت آماده ساختن داوطلبان برای بخش درک مطلب  آزمون‌های MHLE ،EPT ،MSRT، تولیمو، تافل، کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته‌های مختلف. با علم به اینکه بیش از یک‌سوم سؤالات مطرح شده در آزمون‌های زبان به مبحث درک مطلب مربوط می‌شود، آمادگی مناسب برای این بخش از آزمون‌ها امری ضروری است. در این کتاب تلاش شده تا با آموزش برترین نکات درک مطلب بهمراه آزمون‌های مختلف، داوطلبان از خواندن منابع حجیم و غیرمرتبط بی‌نیاز شوند. از دیگر ویژگی‌های مهم این کتاب، استخراج لغات مهم و پرتکرار درک مطلب آزمون‌ها و ترجمۀ آنها به زبان فارسی است.
برای دانلود رایگان یک فصل از کتاب Fast Reading کلیک کنید.
برای خرید با ۲۰ درصد تخفیف کلیک کنید.
کتاب درک مطلب جامع آزمون‌های زبان

سمینار MSRT دانشگاه شیراز 95 مهرداد زنگیه وندی
اردیبهشت امسال بود که از طرف انجمن علمی دانشگاه شیراز، استاد مهرداد زنگیه‌وندی برای یک کارگاه آموزشی دو روزه برای آزمون‌های تخصصی زبان دعوت شد. 

در این کارگاه آموزشی، دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه شیراز حضور داشتند که خود را برای آزمون‌های تخصصی زبان MSRT و آزمون زبان دکتری دانشگاه شیراز آماده می‌کردند. این دوره آموزشی با استقبال دانشجویان مواجه شد و مباحث ذکرشده در این دوره بیشتر بر پایه کتاب Fast Grammar بود که تألیف خود استاد مهرداد زنگیه‌وندی بوده و توسط انتشارات جنگل به چاپ رسیده است. 
در پایان این دورهٔ دوروزه از طرف دانشگاه شیراز، از استاد قدردانی بعمل آمد و لوح تقدیری را به استاد تقدیم کردند. 
همچنین ما پاورپوینت تدریس شده استاد را حتما در قسمت دانلود برای شما عزیزان قرار خواهیم داد.


توجه: مراکز آموزشی و دانشگاهی جهت هماهنگی برای دعوت از استاد و برگزاری کارگاه‌های آموزشی می‌توانند تماس حاصل نمایند.
ایمیل:  
شمارهٔ تماس۰۹۱۰۱۹۱۴۰۵۹
آیدی تلگرام: FastZaban_Admin@

معرفی نویسنده

مهرداد زنگیه‌وندی، مدرس دوره‌های تخصصی و فشرده آمادگی آزمون‌های TOLIMO ،MHLE ،EPT ،MSRT، کنکورهای ارشد و دکتری، تافل و آیلتس می‌باشم. افتخار دارم مؤلف کتاب‌های Fast Grammar با موضوع گرامر جامع آزمون‌های زبان و Fast Reading با موضوع روش‌های نوین پاسخ به سؤالات درک مطلب آزمون‌های زبان هستم.کارگاه آموزشی آزمون MSRT شیراز-95 مهرداد زنگیه‌وندی
logo-samandehi| قالب رایگان جوملا | ترمیم مو | کفسابی | خرید اپل ایدی | خرید vpn | درب اتوماتیک | طراحی سایت | فن کویل | تعمیرات صندلی اداری

عضویت در باشگاه دانش‌آموختگان FastZaban