***کلاس فشرده آزمون‌های MSRT ،EPT‌ و UTEPT - تضمینی*** اطلاعات بیشتر
Toggle Bar
دانلود سوالات آزمون MSRT آذر ۹۷ با پاسخ تشریحی
FastZaban نوشته شده توسط  آبان 02, 1397 - 227 بازدید

راهنمای عمومی آزمون زبان MHLE - ثبت‌نام، دریافت کارنامه

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
در این مطلب از فست زبان راهنمای شرکت در آزمون زبان MHLE، نحوه ثبت نام و نحوه دریافت کارنامه آزمون را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد. حتما در ادامه با فست زبان همراه باشید.
آزمون زبان عمومی انگلیسی وزارت بهداشت (MHLE) دارای ١٠٠ پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل (٣٠ پرسش درك مطلب شنیداری، ٤٠ پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و ٣٠ پرسش درك مطلب نوشتاری) و ١٠٠ نمره (بدون نمره منفی) است.

نكات مهم در رابطه با آزمون MHLE

 1. در برخی از دوره‌ها، ممكن است آزمون در بیش از یك حوزه برگزار شود كه هنگام آغاز نام نویسی همان دوره، به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. نشانی دقیق مكان برگزاری آزمون بر روی راهنمای داوطلبان كه همراه با كارت ورود به جلسه در اختیار شركت كنندگان قرار می‌گیرد، درج می‌شود.
 2. تاریخ‌های در نظر گرفته شده برای پایان نام نویسی، قطعی نیست و در صورت تكمیل ظرفیت هر حوزه، نام نویسی برای آن حوزه زودتر از تاریخ‌های اعلام شده در جدول بالا، متوقف خواهد شد.
 3. برای ورود به جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت كارت ورود به جلسه و اصل كارت ملی (یا شناسنامه) الزامی است و همراه نداشتن هر یك از این مدارك، موجب محرومیت از ورود به جلسه و شركت در آزمون می‌شود.
 4. هر كارنامه دارای یك كُد ویژه به نام Certification Code بوده و درستی آن از طریق سایت مركز سنجش آموزش پزشکی (در پیوند «دریافت و تایید کارنامه» بخش Check Certificate Validity) قابل استعلام است؛ بنابراین، كارنامه چاپ شده یا گواهی دیگری برای شركت كنندگان جهت ارائه به مراجع گوناگون، صادر نخواهد شد. مراجع گوناگون (دانشگاه‌ها، سازمان‌ها، ...) می‌توانند به همین روش، از درستی كارنامه اطمینان حاصل كنند.
 5. پیش از مراجعه به حوزه آزمون از كارت ورود به جلسه خود پرینت تهیه فرمایید؛ در حوزه آزمون، امكانات تهیه كارت موجود نیست و از ورود افرادی كه كارت ورود به جلسه و كارت ملی (یا شناسنامه) همراه نداشته باشند به سالن برگزاری آزمون، جلوگیری خواهد شد.
 6. به دلیل اجرای بخش شنیداری و لزوم برقراری نظم و حفظ سكوت و آرامش در سالن‌های برگزاری آزمون، درهای حوزه رأس ساعت ٠٨:٤٥ بسته و از ورود افرادِ دیرآمده، جلوگیری خواهد شد.
 7. هزینه نام نویسی قابل برگشت یا نگهداری برای دوره‌های بعدی نیست؛ پیش از اقدام به نام نویسی، از قطعیت تصمیم خود اطمینان حاصل فرمایید.

روش نام نویسی در آزمون MHLE وزارت بهداشت

الف) آماده‌سازی مدارك: داوطلبان باید یك قطعه عكس پرسنلی تمام رخ با زمینه روشن (كه در سال جاری گرفته شده باشد)، كارت ملی و صفحه اول شناسنامه خود را اسكن نموده و هنگام نام نویسی، از طریق سایت مركز سنجش آموزش پزشكی ارسال كنند.
توجه: هریك از تصاویر ارسالی باید با فرمت jpg و حجم ٢٠ تا ٣٠٠ كیلوبایت باشد.
ب) نام نویسی به صورت اینترنتی و به روش زیر انجام می‌شود:
 • اسكن و آماده كردن مدارك (طبق مندرجات بند الف)
 • ورود به صفحه اینترنتی www.sanjeshp.ir
 • انتخاب پیوند آزمون زبان MHLE
 • كلیك روی پیوند «Send Documents & Register»
 • انتخاب پیوند «پرداخت الكترونیكی هزینهی نام نویسی» پرداخت هزینه نام نویسی طبق دستورالعمل سایت (با استفاده از كارت‌های بانكی عضو شتاب)
 • بازگشت به صفحه نام نویسی فعال می‌شود
 • ارسال مدارك به صورت جداگانه و تك تك (پس از ارسال مدارك، دكمه «Registration» فعال می‌شود؛ كه در دوره‌های پیشین نام نویسی كرده بوده‌اند، نیازی به ارسال دوباره مدارك ندارند.)
 • هنگام ارسال مدارك باید عنوان درست مدرك ارسالی را از قسمت «نوع سند ارسالی» برای هر مدرك انتخاب و سپس آن را ارسال كنید:
Personal Photo عكس پرسنلی •
National Card كارت ملی •

ID Card شناسنامه •
 • كلیك روی دكمه «Registration» و مشاهده فرم نام نویسی (Registration Form)
 • تكمیل فرم نام نویسی (فقط با استفاده از حروف الفبای انگلیسی) و دریافت Registration Code (دریافت نكردن كُد نام نویسی به معنی انجام نشدن نام نویسی است.)
توجه ١: فرم هایی كه با استفاده از حروف الفبای فارسی پر شوند، حذف خواهند شد.
توجه ٢: عدم ارسال مدارك به منزله انصراف از شركت در آزمون است و پرداخت هزینه آزمون، انجام نام نویسی و داشتن كُد نام نویسی (Registration Code) بدون ارسال هر یك از مدارك فوق الاشاره، فاقد اعتبار بوده و مجوز شركت در آزمون نیست. كسانی كه در دوره‌های پیشین نام نویسی كرده بوده‌اند، نیازی به ارسال دوباره مدارك ندارند.
توجه ٣: فرم را چاپ نموده و در نگهداری از كُد نام نویسی (Registration Code) كوشا باشید؛ كلیه مراحل بعدی، از دریافت كارت ورود به جلسه تا دریافت كارنامه به وسیله این كُد انجام می‌شود.

حتما بخوانید: بسته کامل آزمون MHLE
 

توزیع كارت ورود به جلسه MHLE

داوطلبان باید در بازه‌های زمانی اعلام شده در جدول بالا به سایت اینترنتی مركز سنجش آموزش پزشكی مراجعه و كارت ورود به جلسه آزمون را دریافت كنند. همراه با كارت ورود به جلسه، یك برگ راهنما در اختیار شركت‌كنندگان قرار می‌گیرد كه مطالعه آن ضروری است.
داوطلبان باید كارت ورود به جلسه آزمون را چاپ نموده و برای ورود به حوزه آزمون، آن را همراه با كارت ملی یا شناسنامه خود ارائه نمایند.
sanjeshp.ir >>> آزمون زبان MHLE >>> Get Admission Card
 

دریافت كارنامه آزمون MHLE

داوطلبان می‌توانند در تاریخ‌های اعلام شده به سایت اینترنتی مركز سنجش آموزش پزشكی مراجعه و كارنامه اینترنتی خود را دریافت كنند.
كارنامه چاپ شده یا گواهی دیگری برای شركت‌كنندگان صادر نخواهد شد.
sanjeshp.ir >>> آزمون زبان MHLE >>> Show Exam Result
نكته: هر كارنامه اینترنتی دارای یك كُد ویژه به نام Certification Code می‌باشد كه درستی آن از طریق سایت مركز سنجش آموزش پزشكی قابل استعلام است.
sanjeshp.ir >>> آزمون زبان MHLE >>> Check Certificate Validity
Learning Products

Uncategorised

امتیاز این مطلب: 100% - 1 votes

راهنمای عمومی آزمون زبان MHLE - ثبت‌نام، دریافت کارنامه

Book rating: 100 out of 100 with 1 ratings
FastZaban

سجاد زنگیه‌وندی هستم، خوشحالم که در خدمت شما عزیزان و در فست زبان هستم. چند سالی میشه که در زمینه تولید محتوا و طراحی سایت کار می کنم.

موارد مرتبط

محتوای بیشتر در این بخش: « منابع آزمون MHLE

نظر دادن

آخرین بروزرسانی

درباره فست زبان

 • وبسایت تخصصی FastZaban بعنوان بزرگترین مرجع آزمون‌ های تخصصی زبان با هدف ارائه برترین و جدیدترین منابع و متدهای کسب موفقیت در آزمون‌ های تخصصی زبان راه‌ اندازی شده است.
 • کرمانشاه - شهرک مسکن
 • کانال آموزشی: Telegram.me/FastZaban
 • این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید
logo-samandehi درگاه پرداخت بانک ملتدرگاه پرداخت بانک سامان
Top