***کلاس فشرده آزمون‌های MSRT ،EPT‌ و UTEPT - تضمینی*** اطلاعات بیشتر
Toggle Bar
دانلود سوالات آزمون MSRT آذر ۹۷ با پاسخ تشریحی
ارديبهشت 18, 1396 - 9291 بازدید

کتابچه واژگان آزمون‌ های زبان

این مورد را ارزیابی کنید
(24 رای‌ها)

در این بخش از فست زبان، کتابچه (جزوه) واژگان fastzaban را برای شما آماده کرده‌ ایم.
این مطلب را حتما تا انتها مطالعه نمایید.

«کتابچه واژگان مهم آزمون‌ های زبان»
برگرفته از کتاب:

Fast Reading درک مطلب جامع آزمون‌ های زبان

تألیف مهرداد زنگیه‌ وندی         
مؤلف کتاب‌ های پرفروش:

 Fast Grammar گرامر جامع آزمون‌ های زبان (ویرایش دوم)،

Fast Reading درک مطلب جامع آزمون‌ های زبان (چاپ دوم)،

Fast Bank EPT بانک سؤالات EPT،

Fast Vocabulary واژگان جامع آزمون‌ های زبان

کتابچه (جزوه) واژگان فست زبان، شامل بیش از ۵۰۰ لغت ضروری و ۱۳۰۰ مترادف کاملا کاربردی برای بخش واژگان آزمون‌های زبان در تمامی مقاطع است. در کتابچه لغت fastzaban، واژگان مهم آزمون‌ های زبان به همراه تلفظ IPA «الفبای فونتیک بین‌ المللی»، مترادف‌ های مهم و ترجمۀ فارسی روان آنها آورده شده است. درواقع، این کتابچه (جزوه) گزیدۀ کتاب‌ هایی چون ۵۰۴ واژه، ۴۰۰ لغت ضروری تافل، Essential Words for the TOEFL، ۱۱۰۰ واژه، Vocabulary for IELTS، واژگان ضروری GRE و Hot Words for the SAT است که با استفاده از روش ابداعی ارایۀ لغات در کنار مترادف‌ های آنها و با وسواسی خاص و به سبکی آکادمیک به ترتیب ساده به دشوار، برای شما عزیزان فراهم شده است.
توصیه می‌شود این لغات را به‌ دقت مطالعه کرده و پس از خواندن مثال‌هایی که برای هر لغت در دیکشنری ارائه شده، با تکرارهای منظم، آنها را به ذهن بسپارید. در قسمت مترادف‌ها، ابتدا کلماتی که زیر آنها خط کشیده نشده و سپس کلماتی که زیر آنها خط کشیده شده را مطالعه کنید، زیرا کلمات به ترتیب ساده به دشوار از چپ به راست مرتب شده‌اند. مترادف‌ هایی که زیر آنها خط کشیده شده عمدتاً مترادف‌ های دشوارتر و برگزیده از کتاب‌ هایی چون ۱۱۰۰ واژه، واژگان ضروری GRE و SAT هستند که بیشتر برای کسانی که خود را برای کسب نمرۀ بالا از آزمون‌های مختلف آماده می‌کنند، مناسب هستند.
بنابراین، مطالعۀ این لغات را در اولویت دوم خود قرار دهید. با دانستن لغـات این بخش از کتاب، می‌توانیـد یقین داشته باشیـد که تا بیش از ۹۰ درصــد از واژگـان مورد نیاز آزمـون‌های زبـان را فراگـرفته‌اید. همچنیـن لازم است یادآور شـوم که این بخـش از کتـاب چکیـده‌ ای از کتـاب در دست تألیـف ما تحـت عنوان Fast Vocabulary واژگان جامع آزمون‌ های زبان است که به‌ زودی با ویژگی‌ های منحصربفرد و با بهترین کیفیت تقدیم حضور شما علاقمندان خواهد شد. در کتاب Fast Vocabulary واژگان جامع آزمون‌ های زبان برای هر لغت، تلفظ، نقش دستوری آن، جملات مثال با ترجمۀ فارسی، مترادف‌ ها، متضادها، کلمات هم‌ خانواده، نکات مربوط به هم‌ نشینی کلمات، تست‌ های نظام‌ مند از آزمون‌ های زبان و ... قرار داده شده است. 
دانلود کتابچه (جزوه) واژگان مهم آزمون‌ های زبان
در صورت بروز هرگونه مشکل در دانلود فایل لطفا به آیدی تلگرامی @FastZaban_Admin در ارتباط باشید. پاسخگوی ۲۴ ساعته شما می‌باشیم.
بانک سوالات آزمون‌ های EPT ادوار گذشته با پاسخ تشریحی Fast Bank EPT
برای دانلود رایگان یک فصل کتاب Fast Reading (درک مطلب جـامع آزمـون‌ های زبان) کلیک کنید.
برای دانلود رایگان بخشی از کتاب گرامر جامع آزمون‌ های زبان (Fast Grammar) ویرایش دوم کلیک کنید.

Learning Products

Uncategorised

امتیاز این مطلب: 96.89% - 9 votes

کتابچه واژگان آزمون‌ های زبان

Book rating: 97 out of 100 with 9 ratings

نظر دادن

آخرین بروزرسانی

درباره فست زبان

  • وبسایت تخصصی FastZaban بعنوان بزرگترین مرجع آزمون‌ های تخصصی زبان با هدف ارائه برترین و جدیدترین منابع و متدهای کسب موفقیت در آزمون‌ های تخصصی زبان راه‌ اندازی شده است.
  • کرمانشاه - شهرک مسکن
  • کانال آموزشی: Telegram.me/FastZaban
  • این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید
logo-samandehi درگاه پرداخت بانک ملتدرگاه پرداخت بانک سامان
Top