جستجو در سایت

پست الکترونیکی ما:  

ثبت‌نام
پاسخ تشریحی + ویدویی آموزشی آزمون EPT آذرماه ۹۵
دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT آذرماه ۹۵
انجمن تخصصی آزمون‌های زبان

کتاب گرامر جامع آزمون‌های زبان Fast Grammar

کتاب Fast Grammar با هدف آماده ساختن داوطلبان برای بخش گرامر آزمون‌های MHLE ،EPT ،MSRT، تولیمو، تافل، آیلتس و آزمون کارشناسی ارشد و دکتری رشته‌های مختلف نگاشته شده است. همچنین، در این کتاب تلاش شده از اشاره به مباحث گرامری کم‌اهمیت خودداری شود و از زبانی ساده و شفاف برای توضیح مباحث استفاده شود. در این کتاب تلاش شده تا با تشریح مهارت‌های گرامری مطرح‌شده در کتاب تافل لانگمن و افزودن توضیحات و نکات تکمیلی و ارایۀ پاسخ تشریحی برای همۀ تست‌ها به زبانی بسیار ساده به داوطلبان گرامی کمک شود و دغدغۀ یادگیری گرامر در بین آنها تا حد زیادی مرتفع گردد.
برای دانلود رایگان یک فصل از کتاب Fast Grammar کلیک کنید.
برای خرید با ۲۰ درصد تخفیف کلیک کنید.

کتاب گرامر جامع آزمون‌های زبان

کتاب درک مطلب جامع آزمون‌های زبان Fast Reading

کتاب  Fast Reading کوششی است جهت آماده ساختن داوطلبان برای بخش درک مطلب  آزمون‌های MHLE ،EPT ،MSRT، تولیمو، تافل، کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته‌های مختلف. با علم به اینکه بیش از یک‌سوم سؤالات مطرح شده در آزمون‌های زبان به مبحث درک مطلب مربوط می‌شود، آمادگی مناسب برای این بخش از آزمون‌ها امری ضروری است. در این کتاب تلاش شده تا با آموزش برترین نکات درک مطلب بهمراه آزمون‌های مختلف، داوطلبان از خواندن منابع حجیم و غیرمرتبط بی‌نیاز شوند. از دیگر ویژگی‌های مهم این کتاب، استخراج لغات مهم و پرتکرار درک مطلب آزمون‌ها و ترجمۀ آنها به زبان فارسی است.
برای دانلود رایگان یک فصل از کتاب Fast Reading کلیک کنید.
برای خرید با ۲۰ درصد تخفیف کلیک کنید.
کتاب درک مطلب جامع آزمون‌های زبان

 
دانلود کتاب تافل لانگمن در وبسایت فست زبان

یکی از کتاب‌های خوب و موفق در توضیح ساختار و دستور زبان انگلیسی کتاب تافل لانگمن است که شامل ۶۰ مهارت گرامری است و بعنوان یکی از منابع مهم آزمون‌ تافل و آزمون‌های داخل کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

داوطلبان شرکت در آزمون‌های TOLIMO ،MHLE ،EPT ،MSRT و دکتری بایستی تلاش کنند تسلط کافی بر نکات ارایه شده در این کتاب داشته باشند.
همچنین برای تشریح و توضیح کامل مهارت‌های ۶۰ گانۀ این کتاب شما می‌توانید از کتاب تخصصی گرامر جامع آزمون‌های زبان Fast Grammar استفاده نمایید که دارای ویژگی‌های زیر است: 
۱. تشریح و توضیح کامل مهارت‌های ۶۰ گانه
۲. پاسخ تشریحی به همراه توضیح کامل گزینه‌ها
۳. تست‌های جامع کتاب کیت 
۴. آزمون‌های کنکورهای دکتری سال‌های اخیر با پاسخ تشریحی

در زیر ما نسخه‌ای از قسمت گرامر کتاب تافل لانگمن را بصورت اختصاصی برای شما آماده کرده‌ایم که می‌توانید بصورت مستقیم دانلود نمایید.
فرمت فایل: pdf
زبان کتاب: انگلیسی
قابلیت پرینت: دارد
دانلود مستقیم: لینک دانلود
رمز فایل‌های فشرده: www.FastZaban.com
                                                                            کپی برداری با ذکر منبع مجاز است

معرفی نویسنده

مهرداد زنگیه‌وندی، مدرس دوره‌های تخصصی و فشرده آمادگی آزمون‌های TOLIMO ،MHLE ،EPT ،MSRT، کنکورهای ارشد و دکتری، تافل و آیلتس می‌باشم. افتخار دارم مؤلف کتاب‌های Fast Grammar با موضوع گرامر جامع آزمون‌های زبان و Fast Reading با موضوع روش‌های نوین پاسخ به سؤالات درک مطلب آزمون‌های زبان هستم.کارگاه آموزشی آزمون MSRT شیراز-95 مهرداد زنگیه‌وندی
logo-samandehi| قالب رایگان جوملا | ترمیم مو | کفسابی | خرید اپل ایدی | خرید vpn | درب اتوماتیک | طراحی سایت | فن کویل | تعمیرات صندلی اداری

عضویت در باشگاه دانش‌آموختگان FastZaban